БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Канадська опалювальна піч "Vancouver lux" є високоефективним опалювальним приладом і може застосовуватися для опалення приміщень об'ємом до 260 м3.
Область застосування печі вельми широка - це промислові та побутові приміщення, цехи, майстерні, СТО, гаражі, автомийки тощо.
Дверцята печі можна обладнати термостійким склом "SCHOTT ROBAX",
яке представлено розміром:
скло 240 х R 120 мм
На варильну поверхню печі можна встановити чавунну конфорку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Вага | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 555 мм |
| Висота | 687 мм |
| Глибина | 796 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 240 мм |
| Висота топкових дверцят | 240 мм |
- Ціна: 22 380 ₴


