Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза середня тканинна на 4-х колесах American Tourister (Американ Туристер) Holiday Heat
- Матеріал: поліестер (тканина)
- На передній панелі валізи - дві кишені на блискавці
- Всередині: фіксувальні ремені в основному відділенні, у кришці валізи - кишеня на блискавці
- Ручки для перенесення валізи (горизонтальна і вертикальна)
- Вбудований кодовий замок із функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Валіза на 4-х колесах.
- Габарити: 44x67x27,5
- Вага: 3,2
- Об'єм: 66
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 66 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 27.5 см |
| Вага | 3.2 кг |
- Ціна: 8 220 ₴
