
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: ABS - пластик;
Усередині валізи два відділення: одне закривається роздільником з кишенею на блискавці, інше з фіксувальними ременями, додаткова кишеня для дрібних речей;
Вбудований кодовий замок із функцією TSA;
Висувна телескопічна ручка;
Валіза на 4 колесах.
габарити: 47x67x26
вага: 3,6
об'єм: 64,0
Усередині валізи два відділення: одне закривається роздільником з кишенею на блискавці, інше з фіксувальними ременями, додаткова кишеня для дрібних речей;
Вбудований кодовий замок із функцією TSA;
Висувна телескопічна ручка;
Валіза на 4 колесах.
габарити: 47x67x26
вага: 3,6
об'єм: 64,0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 64 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 8 820 ₴





