Сталеві водогрійні котли тривалого горіння серії ECO MANUAL призначені для обігріву приміщень, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Котли призначені для роботи на твердому вигляді палива (антрацит, кам'яне та буре вугілля, дрова, брикети), а також при додатковій комплектації автоматизованим пальником можуть працювати на пеллеті.
Котли обладнані автоматикою, що забезпечує:
-підтримка заданої температури в період робочого циклу
-Керування циркуляційним насосом
-підключення кімнатного датчика
-керування насосом ГВП
ПЕРЕВАГИ:
-Автоматичне регулювання температури
-Високий ККД
-Збільшений обсяг завантажувальної камери
-Можливість роботи на вугіллі, брикетах або дровах у режимі ручного завантаження
-Додатково можуть комплектуватися автоматичним пелетним пальником.
-Водоохолоджувані колосники
-Можливість підключення кімнатного термостату
-Управління циркуляційним насосом та насосом ГВП
-Товщина сталі 6 мм
-Сучасний дизайн та якісне порошкове фарбування
-Якісна теплоізоляція Регульовані ніжки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 975 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Буре вугілля, Дрова, Брикети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість секцій | 3 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 95 кВт |
| Об'єм води в котлі | 306 л |
| Об'єм камери згоряння | 372 л |
| Площа обігріву | 950 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1830 мм |
| Глибина | 1860 мм |
| Ширина | 940 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 320 Вт |
- Ціна: 166 170 ₴

