Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч для лазні і сауни Бочка 30 куб.м зі склом 305*305 без виносу
Сучасний дизайн, висока якість за доступною ціною від виробника. Для виготовлення печей використовують лише німецьке смажене скло ROBAX з керамічним ущільнювачем!
На відміну від азбестового ущільнювача, керамічний не просіє і не пропускає дим у приміщення.
Висота печі 880 мм. Пкігти 650 мм. ДВідносна ліани 750 мм.
Вага огидливого виробу 75 кг. Піч з діаметром димару 120 мм.
Ця піч з потужністю 30 кВт, модель призначена для об'єму 30 м3.
Мможна вибрати зі стандартним або подовженим виносом під різною товщиною стіни між парною і сусіднім приміщенням, з якого відбувається закладка дров.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 75 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
- Ціна: 25 399 ₴

