Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза велика пластикова на 4-х колесах March (Марч) Bel Air
- Матеріал: поліпропілен
- Всередині: два відділення, закриваються перегородками на блискавці, фіксуючі ремені, додатковий карман
- Ручки для перенесення - на верхній і бічній частині валізи
- Висувна телескопічна ручка
- Вбудований кодовий замок TSA
- Для зручності переміщення валізу оснащений 4 спареними колесами (обертаються на 360 градусів)
- габарити: 52x77x29
- вага: 3,4
- об'єм: 107,0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | March |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 107 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 3.4 кг |
- Ціна: 6 740 ₴






