Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал: нейлон
- На передній панелі валізи кишеня на блискавці
- Всередині валізи велике відділення з фіксуючими ременями, на внутрішній стороні кришки кишеня на блискавці
- Вбудований кодовий замок TSA
- Розширення, яке дозволяє збільшити об'єм
- Висувна телескопічна ручка
- Валізу на 4-х колесах.
- габарити: 48x78x30
- вага: 2.4
- об'єм: 93/104
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | March |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 93.104 л |
| Висота | 78 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 5 750 ₴






