
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика тканинна валіза на 4-х колесах American Tourister (Американ Туристер) Holiday Heat
- Материал: полиэстер
- На передней панели чемодана - два кармана на молнии
- Всередині: фіксуючі ремені в основному відділенні, в кришці валізи - кишеня на блискавці
- Ручки для перенесення валізи (горизонтальна і вертикальна)
- Вбудований кодовий замок з функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Валізу на 4-х колесах.
- Габарити: 46,5x79,5x32
- Вага: 3,8
- Обсяг: 108
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 108 л |
| Висота | 79.5 см |
| Ширина | 46.5 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 3.8 кг |
- Ціна: 9 440 ₴






