
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча середня пластикова валіза American Tourister (Американ Туристер) Wavebreaker Disney
- Матеріал: ABS - пластик
- Всередині два відділення: одне закривається на блискавку, інше з фіксувальними ременями, додаткові кишені на блискавці
- Вбудований кодовий замок із функцією TSA
- Висувна ручка з кількома рівнями фіксації
- Валіза на 4-х колесах.
- Габарити: 47x67x26
- Вага: 3,6
- Об'єм: 64,0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Для дітей |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 64 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 8 820 ₴




