
влевовправо
Дитяча пластикова валіза American Tourister Wavebreaker Disney - Princess
- В наявності
- Код: 31C*50*016
8 290 ₴
+380502216846
- +380 (66) 384-93-77
- +380 (98) 849-75-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча пластикова валіза ручна поклажа American Tourister (Американ Туристер) Wavebreaker Disney - Princess
- Матеріал: ABS - пластик
- Роздільник з кишенею на блискавці - в одному відділенні, додатковий кишеню і фіксуючі ремені - в іншому
- Вбудований кодовий замок
- Висувна ручка з кількома рівнями фіксації
- Валізу на 4-х колесах
- Ручна поклажа.
- Габарити: 40x55x20
- Вага: 2,6
- Об'єм: 36,0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Пластик |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 36 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 8 290 ₴



