БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика пластикова валіза на 4-х колесах American Tourister (Американ Туристер) Airconic
- Матеріал: поліпропілен
- Роздільник з кишенею на блискавці — в одному відділенні, фіксувальні ремені — в іншому
- Вбудований кодовий замок із функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Ручки для перенесення валізи (горизонтальна та вертикальна)
- Валіза на 4 колесах
- Вага: 3.2
- Об'єм: 101.0
- Габарити: 49x77x31
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Кораловий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 101 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 3.2 кг |
- Ціна: 12 090 ₴





