Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середня пластикова валіза на 4-х колесах American Tourister (Американ Турістер) Airconic
Матеріал: поліпропілен
Роздільник із кишенею на блискавці - в одному відділенні, фіксувальні ремені - в іншому
Вбудований кодовий замок із функцією TSA
Висувна ручка з кількома рівнями фіксації
Ручки для перенесення валізи (горизонтальна і вертикальна)
Валіза на 4-х колесах
Вага: 2,7
Об'єм: 67,0
Габарити: 44,5x67x26
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 67 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 44.5 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 10 760 ₴







