Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фірмовий нейлон TUMI у поєднанні зі шкіряними елементами та витонченою фурнітурою створює стильну сумку, що відрізняється модним дизайном.
Матеріал: нейлон
Зовнішній вигляд
Відкриття основного відділення за допомогою клапана з магнітними застібками та кліпсою для безпеки 2 передні кишені на блискавці
Шкіряні лямки, що регулюються
Металева ручка зверху
Внутрішнє обладнання
Кишеня з підкладкою з мікрофібри та прихованою магнітною застібкою
Шкіряний ремінець для ключів
Окрема кишеня
Кишеня на блискавці із прихованим TUMI Tracer®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tumi |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 26.5 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Вага | 580 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 26.5х20.5х12 |
- Ціна: 25 290 ₴



