
влевовправо
Вертикальна сумка через плече Hedgren Comby
- В наявності
- Код: HCMBY05
2 640 ₴
+380 (50) 221-68-46
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна, практична сумка, підійде як і для щоденного використання, так і для подорожей. Має основне відділення, де розташована додаткова кишеня на блискавці з RFID-захистом, відділ для смартфону та гачок для ключів. На задній частині сумки розміщений додатковий карман. Сумка оснащена ременем, що регулюється по довжині.
особливості:
- RFID-захистом
- водо-брудо-відштовхуючі властивості та стійкість до вигорання
- гачок для ключів
- відділ для смартфону
Основні характеристики
Вага 0.36 кг
Габаритні розміри 22*5*18.5 см
Колір Чорний
Колекція Comby
Країна виробник Бельгія
Матеріал Перероблені матеріали
Обсяг 2 л
Особливості товару Функціональність, сучасний дизайн
Призначення міська, повсякденна, спортивна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Сумка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Об`єм | 2 л |
| Вага | 360 г |
- Ціна: 2 640 ₴







