Описание
Характеристики
Информация для заказа
Габарити:
- габарити вказані по всіх виступаючих зовнішніх частинах товару;
- висота: 79 см | ширина: 44 см | товщина: 31 см.
Особливості:
- бренд Samsonite піклується про навколишнє середовище, використовуючи у виготовленні колекції матеріали з переробленого пластику;
- кодовий TSA-замок надійно захистить речі під час подорожі;
- вологостійка зовнішня тканина і блискавки захистять речі за будь-яких погодніх умов;
- світловідбиваючий елемент на фронтальній частині корпусу;
- міжнародна гарантія 2 роки.
Екстер’єр:
- металева бирка для нанесення ініціалів;
- висувна адресна бирка для ідентифікації власника;
- міцні ручки для комфортного переміщення в горизонтальному і вертикальному положенні;
- комфортне переміщення валізи завдяки поліуретановим колесам і довгій опорній ніжці;
- висувна телескопічна ручка ховається у кишеню, що захищає її від вологи;
- пластикові накладки захищають корпус від бруду і пошкоджень.
Інтер'єр:
- спереду розташоване плоске відділення;
- просторе основне відділення має всередині фіксуючі ремені для одягу та велику сітчасту кишеню на блискавці для відпрасованих речей або сорочок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsonite |
| Тип | Сумка дорожная |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Большой |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | TSA кодовый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Объем | 122 л |
| Высота | 79 см |
| Ширина | 44 см |
| Глубина | 31 см |
| Вес | 3.2 кг |
- Цена: 22 620 ₴









