Основні переваги серії Kvit Optima PROM:
- Автоматичний розпал – пальник керується автоматикою починаючи від розпалу і закінчуючи розрахунком кількості палива, що подається.
- Потужність пальника max/min – 150/45 кВт.
- Колосниковий блок каскадного типу з функцією самоочищення.
- Стабільна робота на пелеті низької якості, рівномірний розподіл палива по всій площі колосника, видалення золи та шлаку із зони горіння.
- Система динамічного розподілу повітря – дозволяє налаштовувати пальник під різну фракцію та склад пелети.
- Легкознімний колосниковий блок – забезпечує можливістю швидко і легко зробити профілактичні роботи, не торкаючись розпечених частин котла.
- Футерування камери згоряння – збільшує термін служби корпусу пальника, покращує якість спалювання палива.
- Жаростійка сталь – колосник і топка пальника виконані з нержавіючої сталі AISI 310s.
- Простота обслуговування – всі вузли пальника спроектовані так, щоб пальник можна було легко розібрати, не вдаючись до послуг зварювальника.
- Пожежна безпека – забезпечується клапаном зворотної тяги для запобігання зворотному руху гарячих димових газів, датчиком перегріву корпусу пальника та легкоплавкою гофрою.
- Сервісне обслуговування по всіх регіонах України. Наявність усіх необхідних частин для обслуговування пальника та сертифікованих фахівців.
- Вигідна ціна – досвід, якість обладнання та попит – дозволили нам створити оптимальне співвідношення «ціна-якість».
Пелетний пальник KVIT Optima P 150 кВт — пальник факельного типу преміум класу, призначений для переведення твердопаливних котлів від ручного завантаження палива на автоматизовану подачу. Пелетний пальник Kvit Optima P можна легко інсталювати у вже наявний котел, фахівці компанії Статус 24 можуть зробити це в найкоротші терміни. Пальник Kvit Optima P, це повністю автоматизоване рішення, яке бере на себе функції опалювача кочегара, для обслуговування якого досить кілька годин на тиждень. Пелетні пальники Квіт Оптима Пром працюють на пелетній гранулі, яка вимагає набагато менше місця для зберігання ніж складометри дров і має стандартну вологість 10% при високій теплотворній здатності до 4,7 кВтгодина з кілограма палива. Що 1,5 – 2 рази більше, ніж у дров звичайної вологості. І для зберігання пелет потрібно значно менше місця ніж для зберігання складометрів дров. Основною перевагою є це – не вибагливість до якості палива, що спалюється (лушпиння соняшника, дерев’яна пелета другого сорту і т.д.). Пальник KVIT Optima Prom поставляється в наступній комплектації:
- Пальник KVIT Optima Prom.
- Захисний гофрований рукав.
- Автоматика керування.
- Датчики температури.
- Шнек подачі палива.
- Паспорт.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
- Додатковий шнек подачі.
- Пелетний бункер необхідного обсягу та розміру.
- Додатковий захисний гофрорукав.
- GSM модуль
- Котлові дверцята будь-якої конфігурації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KVIT |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип котла | Пелетний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Потужність номінальна | 150 |
| Матеріал теплообмінника | Сталева |
| Споживана потужність max | 325 Вт |
| Споживана потужність min | 107 Вт |
| Топка довжина | 390 мм |
| Топка висота | 262 мм |
| Топка ширина | 288 мм |
| Потужність пальника max | 150 кВт |
| Потужність пальника min | 45 кВт |
| Вага | 49 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 336 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Глибина | 782 мм |
- Ціна: 185 224 ₴









