
влевовправо
Пелетний пальник KVIT Optima 30
- В наявності
- Код: Optima 30
82 420 ₴
+380 (50) 221-68-46
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пелетний пальник Kvit Optima – пальник факельного типу преміум класу, призначений для переведення твердопаливних котлів з ручним завантаженням палива на автоматизовану подачу. Основною перевагою є це – не вибагливість до якості палива, що спалюється (пелета з лушпиння соняшника, дерев`яна пеллета і комбіновану). Пальник KVIT Optima поставляється в наступній комплектації:
- Пальник KVIT Optima.
- Захисний гофрований рукав.
- Автоматика керування.
- Датчики температури.
- Шнек подачі палива.
- Паспорт.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
- Додатковий шнек подачі.
- Пелетний бункер необхідного обсягу та розміру.
- Додатковий захисний гофрорукав.
- GSM модуль
- Котлові дверцята будь-якої конфігурації.
Основні переваги серії Kvit Optima:
- Стабільність роботи на пелеті низької якості.
- Потужність пальника max/min – 30/9 кВт.
- Рівномірний розподіл палива по всій площі колосника відбувається за рахунок рухливих колосників, що забезпечує видалення золи та шлаку із зони горіння.
- Унікальна система динамічного розподілу повітря – дозволяє налаштовувати пальник під різну фракцію та склад пелети.
- Футерована камера згоряння – збільшує термін служби корпусу пальника, покращує якість спалювання палива.
- Жароміцна сталь – колосник та топка пальника виконані з нержавіючої сталі AISI 310s.
- Зворотний клапан у живильнику – забезпечує високий рівень пожежної безпеки.
- Вигідна ціна – досвід, якість обладнання та попит – дозволили нам створити оптимальне співвідношення «ціна-якість».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KVIT |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип котла | Пелетний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Потужність номінальна | 30 |
| Матеріал теплообмінника | Сталева |
| Споживана потужність max | 250 Вт |
| Споживана потужність min | 40 Вт |
| Топка довжина | 275 мм |
| Топка висота | 184 мм |
| Топка ширина | 172 мм |
| Потужність пальника max | 30 кВт |
| Потужність пальника min | 9 кВт |
| Вага | 19 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Глибина | 607 мм |
- Ціна: 82 420 ₴






