
Котел твердопаливний традиційного горіння KRAFT серія E new - 12 (з ручним керуванням) "єВідновлення"
- В наявності
26 900 ₴
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
Котли KRAFT серії E new є оновленою генерацією попередньої серії Е.
Як і всі котли KRAFT, дана серія виробляється зі сталі високої якості, та має товщину 5 мм.
Універсальний котел, що працює на будь-якому твердому паливі - чи то дрова, чи то гілки або ж вугілля.
Але основним паливом для нього є все ж дрова і брикети.
Основна перевага котлів KRAFT серії E new - це глибока топка з великим об'ємом і збільшені завантажувальні дверцята.
ККД роботи котла на рівні 85% - це котел довгого горіння зі збільшеною топкою. Наприклад, тривалість роботи котла на одному завантаженні дров - приблизно 7-8 годин, а ось на вугіллі - 12-14 годин.
Значуща перевага котлів Е new - можливість працювати без підключення до електромережі. Базова комплектація у клієнта передбачає можливість роботи котла з регулятором, який дозволяє управляти активною роботою котла без використання електрики, або ж використання контролера.
При цьому завжди є можливість підключити контролер до котла. Встановивши електроніку на котел Е new, вентилятор в даній моделі буде фіксуватися спереду, замість дверцят піддувала. Реалізується це через адаптор (в комплектації). Перевага використання електроніки очевидна: економічна обґрунтованість використання контролера збільшує економію палива приблизно на 10-15%. Температуру теплоносія можна контролювати за допомогою електронного термометра, який працює від батарейки.
Заслонка механізму з ланцюжком Regulus RT4 на виході димоходу допоможе правильно налаштувати котел. Вона (заслонка) має пристосування, які фіксують її положення.
Колосники, які омиваються холодною водою, в даній бюджетній серії котлів, та і в більш дорогих серіях S і L, зроблені з цільнотягнутих труб (без швів), що дає можливість додаткового отримання тепла в котельній камері згоряння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кам'яне вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Об'єм води в котлі | 52 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Вага | 141 кг |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 140 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 815 мм |
- Ціна: 26 900 ₴








