Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал з дахом” Гриль-зона”
Мангал виконаний з високоякісних матеріалів і обладнаний кришею, що забезпечує надійний захист від атмосферних умов. Готуйте навіть у дощову погоду без турбот та насолоджуйтеся неперевершеним смаком вашого барбекю.
Жаровня виготовляється з міцної високоякісної сталі товщиною 3 мм- Шви виробу повністю проварені.
Розмір (ВхШхГ): 2094 мм x 1481 мм x 1186 мм,
Зручне розташування столика. Все, що необхідно під час приготування-під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesuvi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1481 мм |
| Ширина | 1186 мм |
| Висота | 2094 мм |
- Ціна: 21 999 ₴



Відправка з 11 квітня 2026