Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза велика тканинна Snowball (Сноубол) 22204 на 4-х колесах
-Матеріал: нейлон
-На передній панелі валізи - кишеня на блискавці;
-Висувна алюмінієва ручка;
-Зверху і збоку валізи - розташовані ручки для перенесення валізи;
-Кодовий замок із функцією TSA;
-4 подвійних поліуретанових колеса, що обертаються на 360 градусів;
-Ззаду - висувна адресна бирка;
-Всередині: з одного боку є кишеня на блискавці, з іншого - фіксувальні ремені;
-Розширення - збільшення обсягу валізи;
-габарити: 46х80х28
-вага: 3,3
-об'єм: 99/117
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 99.117 л |
| Висота | 80 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 3.3 кг |
- Ціна: 4 990 ₴









