
Піч опалювальна буржуйка булер'ян Екожар Про 500 горизонтальна 500м³/8мм
- В наявності
- Код: 30010050
19 800 ₴
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
За необхідності опалення об'ємних ангарів, великих виробничих цехів, складів застосовують буржуйку Екожар Про 500. Товщина сталі камери згоряння 8 мм при довжині 800 мм і діаметрі 520 мм. Така топка крім тривалого терміну експлуатації забезпечує роботу печі на одній закладці до дев'яти годин. Для запобігання вихлопу не згорілих газів у приміщення на дверцятах, після патрубка забору повітря, встановлено козирок.
Завдяки високій якості печі та її конструктивним особливостям дана модель використовується також і для просушування овочів і фруктів у промислових масштабах.
Нагрівання повітря відбувається в камері між топкою і корпусом печі, яка продувається вентилятором. Щоб уникнути виходу з ладу вентилятора, забороняється його кріплення безпосередньо до вхідного патрубка печі. Для цього слід використовувати металеву гофровану трубу і вентилятор необхідно розташовувати нижче топки на відстані не менше ніж 1м.
Розташування входу і виходів може бути будь-яким на прохання замовника, залежно від місця встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Вага | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Опалювальний об'єм | 500 м.куб. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина топкових дверцят | 520 мм |
| Висота топкових дверцят | 800 мм |
- Ціна: 19 800 ₴



