Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вибираєте добротний Печ для бананів Ребро 20м3 з виносом. Ця піч має висоту 630 мм, ширина відпилювання 525 мм. Печь довжиною 810 мм, важить відпивача 83 кілограми. Діаметр димару 120 мм. Сила пічки 20 кВт.
Переваги печи:
- Метал вкритий смаженою фарбою.
- Товщина металу верхньої плити, яка відчуває більше нагрівання - 8 мм. Інші деталі печі - 4 мм.
- Під топкою знаходиться золник, який спростить догляд за пічкою. За його допомогою можна контролювати інтенсивність горювання.
- Унікальність пічки — це здатність створювати мікроклімат.
- Вдале дизайнерське розв'язання.
- Це дозволяє прогріти рухомі приміщення, завдяки виносити топки.
- Створює сприятливий мікроклімат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesuvi |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 60 кг |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 530 мм |
- Ціна: 18 299 ₴



