Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Печ для бани і сауни Бочка 30 куб.м скло 305*305 з виносом
Оптимальний варіант для лазні, сауни - сучасний дизайн, висока якість за ціни від виробника.
Висота печі 880 мм. Піч шириной 595 мм. ДВідносна ліани 980 мм.
Вага огидливого виробу 90кг. Піч з діаметром димару 120 мм.
Дана піч з потужністю 30 кВт, модель призначена для приміщення об'ємом 30 м3.
Можна вибрати зі стандартним або подовженим виносом під різною товщиною стіни між парною і сусіднім приміщенням, з якого відбувається закладка дров.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 90 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 980 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
- Ціна: 25 399 ₴

