БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги печей каменок:
- товщина стали найбільш теплонагруженных ділянок - 8мм;
- стінки і дверцята із жаростійкої сталі завтовшки 4мм;
- ефективність (високий ККД віддачі);
- практичні у використанні;
- тривалий термін служби;
- висока безпека при експлуатації;
- виготовлені з високоякісної сировини;
- сучасний дизайн;
- піч дає унікальне поєднання вологості і температури повітря.
- можливо, вибрати зі стандартним або подовженим виносом під різну товщину стіни між парної та сусіднім приміщенням, з якого відбувається закладка дров.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 80 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
- Ціна: 22 899 ₴
